Poznaj prelegentów

 • Prof. Witold Orłowski
  Keynote Speaker

  Prof. Witold Orłowski

  Ekonomista

  Witold Orłowski jest profesorem nauk ekonomicznych, rektorem Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oraz profesorem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Poza tym pracuje również jako główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers w Polsce. 

  Profesor Orłowski ukończył Uniwersytet Łódzki na wydziale Ekonomii (doktorat) a następnie Uniwersytet Harvarda. Habilitował się na Uniwersytecie Warszawskim i został mianowany profesorem w 2007 roku. W latach 1993-1997 pracował w Departamencie Europy Środkowej Banku Światowego. W latach 1998-1999 był doradcą Leszka Balcerowicza a następnie w latach 2002-2005 pełnił funkcję głównego doradcy ekonomicznego Prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego. Między 2011 a 2014 rokiem był członkiem Rady Ekonomicznej Szefa Rady Ministrów. W latach 2011-2014 był specjalnym doradcą Komisji Europejskiej w zakresie budżetu. 

  Witold Orłowski specjalizuje się w makroekonomii, w szególności w tworzeniu modeli ekonomicznych, prognoz ekonomicznych i symulacji kosztów. 

 • Anna Łakomy

  Anna Łakomy

  ITI Neovision

  Senior Procurement Specialist, Travel Manager

 • Wojciech Liszka

  Wojciech Liszka

  Z-Factor

  Założyciel i CEO

 • Tomasz Gorzycki

  Tomasz Gorzycki

  HRS

  Managing Director Eastern Europe, Russia, CIS

 • Beata Bartosiak

  Beata Bartosiak

  Siemens Poland

  Lider Kategorii

Partnerzy strategiczni
Partnerzy

Source. Book. Pay. Stay in Control.