Partnerzy

Partnerzy strategiczni

Airport Hotel Okęcie jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort, najlepszą jakość i profesjonalizm w niepowtarzalnych wnętrzach. Doskonała lokalizacja wybierana jest zarówno przez turystów, jak i klientów biznesowych. Oryginalny wystrój wnętrz przedstawiający historię lotnictwa w nowoczesnym wydaniu podoba się również mieszkańcom Warszawy, którzy bardzo chętnie odwiedzają naszą restaurację i bar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu Airport Hotel Okęcie świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełniając z sukcesem wszelkie oczekiwania swoich Gości.

Ponad 1500 m² powierzchni biznesowej złożonej z 16 sal konferencyjnych tworzy doskonałe warunki do organizacji wszelkich wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i mniej formalnych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz indywidualne podejście gwarantują sukces każdego organizowanego eventu. 

Od 30 lat firma Amadeus dostarcza technologii napędzającej sektor turystyki - od momentu wyszukiwania oferty do rezerwacji, od wyceny do zakupu biletu, od zarządzania rezerwacjami do odprawy i procesów związanych z samym wyjazdem. Naszym celem jest ułatwienie podróży od początku do samego końca w ramach intensyfikowania pozytywnych doznań z podróży setek milionów osób rocznie.

Staramy się to osiągnąć poprzez łączenie kluczowych graczy przemysłu turystycznego: biur podróży, korporacji, linii lotniczych, kolei i innych. Dostarczamy im narzędzi, tak, aby mogli świadczyć turystom usługi wyższej jakości i skuteczniej zarządzać własną firmą.

Firma Amadeus znajduje się w samym centrum światowego przemysłu turystycznego. Nasi pracownicy, technologia i innowacje są dedykowane pracy z klientem i partnerami tak, aby kształtować przyszłość turystyki.

Więcej informacji na temat firmy Amadeus można znaleźć na stronie www.amadeus.com

ACTE - Association of Corporate Travel Executives to organizacja non-profit zajmująca się edukacją i prowadząca badania, obsługując branżę business travel w 70 krajach. Od 1988 roku, ACTE stworzyło wyjątkowy program dla travel managerów i innowacyjną politykę, które wpływają na poprawę warunków dla osób podróżujących służbowych oraz na wzrost przychodu w obrębie podróży biznesowych. Obecnie ACTE jest liderem w branży podróży służbowych jako organizator konferencji i spotkań branżowych na całym świecie, prowadzonych przez lokalne biura w Azji, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie, z reprezentacją w Ameryce Łacińskiej, Ameryce Południowej i Afryce.

Partnerzy

Historia Emirates rozpoczęła się w 1985 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność, dysponując zaledwie dwoma samolotami. Dziś możemy poszczycić się największą na świecie flotą Airbusów A380 i Boeingów 777, które zapewniają pasażerom niezrównaną wygodę w przestworzach.

Inspirujemy podróżnych z całego świata, powiększając sieć połączeń, oferując wiodący na rynku system rozrywki pokładowej i serwując regionalne dania.

Sekretem sukcesu linii lotniczej Emirates jest kontynuowanie dynamicznego wzrostu przy stałym zapewnianiu najwyższego poziomu usług w branży.

Linie lotnicze Emirates wielokrotnie uzyskały uznanie w ciągu ostatnich lat za jakość oferowanej kuchni pokładowej, szeroką ofertę rozrywki pokładowej oraz generalną doskonałość świadczonych usług. Nie spoczniemy na laurach. Każda nagroda motywuje nas do opracowania jeszcze lepszych produktów i usług. Jesteśmy oczywiście dumni z naszej znakomitej reputacji u podróżnych, wynikającej z najwyższego ogólnego poziomu usług, jak również z naszych osiągnięć, o których wielu z naszych pasażerów nawet nie wie – są to, m.in.: międzynarodowe usługi cargo.

PSML (Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki / Polish Supply Management Leaders) jest organizacją non profit reprezentującą interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów, działającą na rzecz misji budowania w Polsce centrum kompetencji w obszarze łańcucha dostaw na skalę Europy. Koncentrujemy się na rozwoju kwalifikacji zwiększających efektywność współpracy partnerów w łańcuchu wartości. Promujemy zasady współpracy opartej na wartości generowanej dla klienta, zmniejszamy bariery we współpracy sprzedający – kupujący, zlecający – realizujący usługi w łańcuchu dostaw.

We współpracy z firmami, organizacjami oraz członkami Stowarzyszenia realizujemy programy spełniające naszą misję i równocześnie przynoszące wartość naszym partnerom.

Tworzymy forum wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, promujemy najlepsze praktyki biznesowe. Działania inicjowane przez Stowarzyszenie i realizowane przy współpracy z partnerami i członkami przyczyniają się do wzmacniania pozycji zawodowej menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów i zwiększania świadomości firm międzynarodowych o poziomie kwalifikacji kadry w Polsce.

Bonnier Business Polska sp. z o.o. należy do szwedzkiej Grupy Bonnier - jednego z największych na świecie koncernów medialnych posiadającego 175 firm w 16 krajach. W Polsce wydaje dziennik gospodarczy "Puls Biznesu" - najbardziej opiniotwórcze medium biznesowe w kraju czytane przez 100 000 przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej, prowadzi również portal ekonomiczny pb.pl, docierający do ponad miliona użytkowników.

„Puls Biznesu” to ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy, ukazujący się od 1997 r. Prezentuje najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Dziennikarze nie opierają tekstów na doniesieniach agencji, ale za wszelką cenę starają się dotrzeć do źródła informacji. Dzięki temu „Puls Biznesu” bardzo często jako pierwszy podaje newsy prosto z firm, co szczególnie w biznesie ma wielkie znaczenie – dla klientów, kontrahentów, konkurentów...
„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce, który w 100 proc. koncentruje się na tematyce biznesowej.

Portal pb.pl to serwis informacyjny adresowany do inwestorów, kadry zarządzającej i właścicieli firm. Korzysta z niego ponad 1mln użytkowników, dokonujących ponad 10 mln odsłon miesięcznie. Strona dostarcza blisko 200 tekstów dziennie.

Source. Book. Pay. Stay in Control.