Dołącz do nas w Warszawie 24 maja
Zarejestruj się już teraz

Agenda

Godzina Temat Prelegenci Format
09:00

Rejestracja i poranna kawa

09:30

Powitanie gości

09:40

Sytuacja ekonomiczna i jej wpływ na podróże w firmach

Analiza bieżącej sytuacji politycznej I ekonomicznej I jej wpływ na branże podróży służbowych

prof. Robert Gwiazdowski
Doktor habilitowany nauk prawnych — Profesor na Uczelni Łazarskiego

Wykład 

10:10

Skąd bieże się dążenie do uproszczeń?

Naturalne dla człowieka jest sięganie po proste rozwiązania, jednocześnie mamy zadziwiającą skłonność do komplikowania prostych rzeczy – ciekawa sprzeczność ludzkiej natury. Być może przyczyną takiej sprzeczności jest fakt, że dla różnych ludzi, czym takie pojęcia, jak „proste” lub „trudne” znaczą zupełnie co innego w praktyce. Jedno jest pewne, dookoła rozwijają się coraz to nowe pomysły na biznes, ktore oferują łatwy dostęp do usług, elastyczność, szybkie i intuicyjne działanie. Jak lepiej zrozumieć, co dla nas oznacza “prosty”. Jak definiować takie pojęcia także w sytuacjach biznesowych?

Prof. Maciej Błaszak

prezentacja

10:25

Jak wykluczyć skomplikowane elementy związane z podróżami w firmie?

Coraz więcej aspektów naszego życia I pracy podlega procesom cyfryzacji, ponieważ szczególnie w praca wymaga, żeby wszystko było gotowe i dostępne “tu I teraz”. W branży podróży służbowych to oznacza natychmiastową usługę, pełną przejrzystość procesów i większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej oraz szybsze i łatwiejsze podejmowanie decyzji. Podczas tej sesji poznamy wyniki badań, które miały za zadanie zidentyfikować kluczowe elementy i potencjalne obszary, dla których uproszeczenie procesów dałoby realne korzyści.

Greeley Koch, Executive Director Association of Corporate Travel Executives (ACTE)
Tomasz Gorzycki, Managing Director Eastern Europe, Russia, CIS HRS
Katarzyna Partyga, HR and Administration Director Poland, Prudential
Platon Gryschenko, Head of Corporate Transportation and Travel Department, Metinvest Holding LLC
 

dyskusja panelowa

11:10

Prezentacja wyników badania przeprowadzonego przez ACTE na zlecenie HRS

Greeley Koch, Executive Director, Association of Corporate Travel Executives (ACTE)

prezentacja

11:20

BPO (Outsourcing procesów biznesowych): Czy dzięki BPO można uprościć procesy zakupu usług w firmie?

Aby podnieść i utrzymać na wysokim poziomie efektywność i opłacalność/rentowność, firmy dążą do outsourcowania działań, które nie są kluczowe dla biznesu. Mimo, że organizacja podróży może być jedną z takich dziedzin, bardzo niewiele firm faktycznie outsourcuje procesy związane z podróżami. Przyczyny tego stanu rzeczy są różne, dla jednych firm może to wynikać z braku wewnętrznej akceptacji, dla innych – ponieważ program hotelowy nie był do tej pory efektywnie zarządzany i trudno jest go teraz outsourcować. W panelu będzie mowa o tym, jak najlepiej uprościć i outsourcować firmowe rezerwacje hotelowe.

Agnieszka Mielcarek, CFO, CCC
Agnieszka Sapa, Dyrektor Hotel Solutions Central Europe & Russia, HRS Polska
HRS
Dominika Żwirbla-Kalman, Director of Supply Chain Management, Siemens Polska
Dorota Benkowska, HR Country Manager, GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o

dyskusja panelowa

12:05

Przerwa kawowa

12:25

Oszczędności są na wyciągnięcie ręki

Tomasz Gorzycki, Managing Director Eastern Europe, Russia, CIS HRS

prezentacja

12:40

Generowanie oszczędności w zakresie rezerwacji hotelowych? Tak! Jest to nadal możliwe

Generowanie oszczędności pozostaje głównym celem podczas pracy nad firmowym programem hotelowym i to coraz trudniejszym do osiągnięcia im bardziej ten program jest “dojrzały”. W takiej kategorii zakupowej, jak zakup usług hotelowych jest kilka możliwości, aby wygenerować oszczędności niż tylko poprzez negocjowanie stawek z hotelami, np. poprzez wykorzystanie cen rynkowych i hotelowego zarządzania zyskiem (hotel Yield management). Ta sesja pomoże nam zidentyfikować główne możliwości, które nadal pozwalają na szukanie oszczędności przy zakupie usług hotelowych. Wielu z nich pewnie jeszcze Państwo nie wykorzystali.


Anikó Nagy, Global Travel Manager
Raluca Gagiu, Global Travel Manager at Temenos, Romania
Łukasz Płoszewski, Hotele Focus
Rafał Burski, Satoria Group, Dyrektor E-Commerce
Tomasz Gorzycki, Managing Director Eastern Europe, Russia, CIS HRS

dyskusja panelowa

13:25

Przerwa lunchowa

14:25

1) Płatności: Jak uprościć życie podróżujących pracowników i jednocześnie kontrolować płatności za podróże?
Działy finansowe firm odpowiedzialne są przede wszystkim za zarządzanie przepływem gotówki i zabezpieczenie przed nadużyciami. Z kolei zadbanie o to, by procesy związane z organizacją podróży były prowadzone zgodnie z polityką firmy oraz przekonanie pracowników, aby korzystali z wyznaczonych kanałów rezerwacji/zakupu to przeważnie zadanie działu zakupów. Natomiast zarządzanie raportami kosztowymi z podróży to zadanie podróżujących pracowników i działu kontrolingu.
Jak rozwiązanie central payment może uprościć życie wszystkich osób zaangażowanych w ten proces?
Ta sesja ma za zadanie przedstawić nowe rozwiązanie do zarządzania płatnościami, które właśnie wchodzi na rynek.

2) Zarządzanie wydatkami na konferencje i wyjazdy grupowe
Dobra lokalizacja, to jeden z głównych aspektów decydujących o powodzeniu konferencji czy eventu. Dlatego osoby odpowiedzialne za organizacje wydarzeń często są niechętne strategii zakupowej usług konferencyjnych, ponieważ z ich punktu widzenia ogranicza im możliwość wyboru. Jednak standaryzacja procesów planowania spotkań i konferencji wcale nie oznacza ograniczenia możliwości wyboru miejsca. A to dzięki technologii, która pozwala na szybszy dostęp do szerszej oferty, przy zachowaniu przejrzystości kosztów dla firmy.

3) Jak przygotować Business Case?
Osiągnięcie poparcia ze strony zarządu to jedyna szansa na wprowadzanie nowej strategii. Jak sprzedać swój pomysł i zbudować odpowiedni business case? Oba te elementy są kluczowe, jeżeli chcemy zdobyć zaufanie i zaangażowanie ze strony osób decyzyjnych. Stworzenie dobrego case study pomoże Państwu przenieść rozmowę z najważniejszymi osobami w firmie na inny poziom i skutecznie sprzedać nową strategię zakupową.  


Sesje tematyczne

15:10

Przerwa kawowa

15:30

Czy technologia jest nowym sposobem na uproszczenie życia podróżujących?

Poznaj mnie, zobacz sytuacje z miejsca, w którym jestem, powiedz mi tylko to, co chcę usłyszeć. Podróż nigdy nie jest dla firmy jedynym celem i nigdy nie będzie, dlatego osoby podróżujące chcą dotrzeć do wyznaczonych miejsc jak najszybciej i najłatwiej, aby sfinalizować negocjacje, podpisać umowę czy przeprowadzić rozmowę. Co sprawia, że podróże stają się proste? Jeżeli nie musimy za wiele robić ani myśleć od rezerwacji aż po płatność. Ta sesja pomoże nam lepiej zrozumieć, jak firmy i osoby podróżujące w jej imieniu mogą czerpać korzyści ze sztucznej inteligencji, systemów samouczących się czy robotyzacji. Nowe rozwiązania technologiczne wychodzą naprzeciw potrzebom osób podróżujących z jednej strony i pozwalają zachować kontrolę nad procesami z tym związanymi z drugiej.


Łukasz Sobański, CEO, City Inspire S.A.
Norbert Biedrzycki, VP, McKinsey Digital
Artur Lisowski, Director of Marketing & Business Development CEE, HRS
Tomasz Kibil, Executive Director EMEIA Advisory Center IoT/IT/OT Strategy Leader, EY

dyskusja panelowa

16:30

Jak angażować innych w swoje projekty – nowe metody zapalania interesariuszy i wygrywania w biznesie

Aby wdrożyć w firmie przedsięwzięcie, którego się podjęliśmy, musimy często przede wszystkim przekonać do naszego pomysłu tzw. wewnętrznych interesariuszy, kolegów i koleżanki z innych działów, osoby decyzyjne, które mogą mieć wpływ na to, czy nasz projekt uda się wprowadzić do firmy, czy nie. W związku z tym, że branża business travel w Polsce i na Świecie dynamicznie się zmienia, praca travel managera również staje się trudniejsza. Coraz więcej osób jest zaangażowanych w procesy związane z podróżami w firmach. Często takie umiejętności czy zdolności, jak inteligencja emocjonalna czy umiejętność sprzedania swojego pomysłu stają się kluczowe. Bez względu na to, czy mierzymy się z wewnętrznymi czy zewnętrznymi interesariuszami, musimy być w stanie „sprzedać” swoją strategię i zaangażować pewną grupę osób w jej wdrożenie.

Wykład motywacyjny


— Zastrzegamy, że pewne elementy agendy mogą jeszcze ulec zmianie. —

 • 09:00 — Rejestracja i poranna kawa

  Rejestracja i poranna kawa

 • 09:30 — Powitanie gości

  Powitanie gości

 • 09:40 — Sytuacja ekonomiczna i jej wpływ na podróże w firmachAnaliza bieżącej sytuacji politycznej I ekonomicznej I jej wpływ na branże podróży służbowych

  Sytuacja ekonomiczna i jej wpływ na podróże w firmach

  Analiza bieżącej sytuacji politycznej I ekonomicznej I jej wpływ na branże podróży służbowych

 • 10:10 — Skąd bieże się dążenie do uproszczeń?Naturalne dla człowieka jest sięganie po proste rozwiązania, jednocześnie mamy zadziwiającą skłonność do komplikowania prostych rzeczy – ciekawa sprzeczność ludzkiej natury. Być może przyczyną takiej sprzeczności jest fakt, że dla różnych ludzi, czym takie pojęcia, jak „proste” lub „trudne” znaczą zupełnie co innego w praktyce. Jedno jest pewne, dookoła rozwijają się coraz to nowe pomysły na biznes, ktore oferują łatwy dostęp do usług, elastyczność, szybkie i intuicyjne działanie. Jak lepiej zrozumieć, co dla nas oznacza “prosty”. Jak definiować takie pojęcia także w sytuacjach biznesowych?

  Skąd bieże się dążenie do uproszczeń?

  Naturalne dla człowieka jest sięganie po proste rozwiązania, jednocześnie mamy zadziwiającą skłonność do komplikowania prostych rzeczy – ciekawa sprzeczność ludzkiej natury. Być może przyczyną takiej sprzeczności jest fakt, że dla różnych ludzi, czym takie pojęcia, jak „proste” lub „trudne” znaczą zupełnie co innego w praktyce. Jedno jest pewne, dookoła rozwijają się coraz to nowe pomysły na biznes, ktore oferują łatwy dostęp do usług, elastyczność, szybkie i intuicyjne działanie. Jak lepiej zrozumieć, co dla nas oznacza “prosty”. Jak definiować takie pojęcia także w sytuacjach biznesowych?

 • 10:25 — Jak wykluczyć skomplikowane elementy związane z podróżami w firmie?Coraz więcej aspektów naszego życia I pracy podlega procesom cyfryzacji, ponieważ szczególnie w praca wymaga, żeby wszystko było gotowe i dostępne “tu I teraz”. W branży podróży służbowych to oznacza natychmiastową usługę, pełną przejrzystość procesów i większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej oraz szybsze i łatwiejsze podejmowanie decyzji. Podczas tej sesji poznamy wyniki badań, które miały za zadanie zidentyfikować kluczowe elementy i potencjalne obszary, dla których uproszeczenie procesów dałoby realne korzyści.

  Jak wykluczyć skomplikowane elementy związane z podróżami w firmie?

  Coraz więcej aspektów naszego życia I pracy podlega procesom cyfryzacji, ponieważ szczególnie w praca wymaga, żeby wszystko było gotowe i dostępne “tu I teraz”. W branży podróży służbowych to oznacza natychmiastową usługę, pełną przejrzystość procesów i większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej oraz szybsze i łatwiejsze podejmowanie decyzji. Podczas tej sesji poznamy wyniki badań, które miały za zadanie zidentyfikować kluczowe elementy i potencjalne obszary, dla których uproszeczenie procesów dałoby realne korzyści.

 • 11:10 — Prezentacja wyników badania przeprowadzonego przez ACTE na zlecenie HRS

  Prezentacja wyników badania przeprowadzonego przez ACTE na zlecenie HRS

 • 11:20 — BPO (Outsourcing procesów biznesowych): Czy dzięki BPO można uprościć procesy zakupu usług w firmie?Aby podnieść i utrzymać na wysokim poziomie efektywność i opłacalność/rentowność, firmy dążą do outsourcowania działań, które nie są kluczowe dla biznesu. Mimo, że organizacja podróży może być jedną z takich dziedzin, bardzo niewiele firm faktycznie outsourcuje procesy związane z podróżami. Przyczyny tego stanu rzeczy są różne, dla jednych firm może to wynikać z braku wewnętrznej akceptacji, dla innych – ponieważ program hotelowy nie był do tej pory efektywnie zarządzany i trudno jest go teraz outsourcować. W panelu będzie mowa o tym, jak najlepiej uprościć i outsourcować firmowe rezerwacje hotelowe.

  BPO (Outsourcing procesów biznesowych): Czy dzięki BPO można uprościć procesy zakupu usług w firmie?

  Aby podnieść i utrzymać na wysokim poziomie efektywność i opłacalność/rentowność, firmy dążą do outsourcowania działań, które nie są kluczowe dla biznesu. Mimo, że organizacja podróży może być jedną z takich dziedzin, bardzo niewiele firm faktycznie outsourcuje procesy związane z podróżami. Przyczyny tego stanu rzeczy są różne, dla jednych firm może to wynikać z braku wewnętrznej akceptacji, dla innych – ponieważ program hotelowy nie był do tej pory efektywnie zarządzany i trudno jest go teraz outsourcować. W panelu będzie mowa o tym, jak najlepiej uprościć i outsourcować firmowe rezerwacje hotelowe.

 • 12:05 — Przerwa kawowa

  Przerwa kawowa

 • 12:25 — Oszczędności są na wyciągnięcie ręki

  Oszczędności są na wyciągnięcie ręki

 • 12:40 — Generowanie oszczędności w zakresie rezerwacji hotelowych? Tak! Jest to nadal możliweGenerowanie oszczędności pozostaje głównym celem podczas pracy nad firmowym programem hotelowym i to coraz trudniejszym do osiągnięcia im bardziej ten program jest “dojrzały”. W takiej kategorii zakupowej, jak zakup usług hotelowych jest kilka możliwości, aby wygenerować oszczędności niż tylko poprzez negocjowanie stawek z hotelami, np. poprzez wykorzystanie cen rynkowych i hotelowego zarządzania zyskiem (hotel Yield management). Ta sesja pomoże nam zidentyfikować główne możliwości, które nadal pozwalają na szukanie oszczędności przy zakupie usług hotelowych. Wielu z nich pewnie jeszcze Państwo nie wykorzystali.

  Generowanie oszczędności w zakresie rezerwacji hotelowych? Tak! Jest to nadal możliwe

  Generowanie oszczędności pozostaje głównym celem podczas pracy nad firmowym programem hotelowym i to coraz trudniejszym do osiągnięcia im bardziej ten program jest “dojrzały”. W takiej kategorii zakupowej, jak zakup usług hotelowych jest kilka możliwości, aby wygenerować oszczędności niż tylko poprzez negocjowanie stawek z hotelami, np. poprzez wykorzystanie cen rynkowych i hotelowego zarządzania zyskiem (hotel Yield management). Ta sesja pomoże nam zidentyfikować główne możliwości, które nadal pozwalają na szukanie oszczędności przy zakupie usług hotelowych. Wielu z nich pewnie jeszcze Państwo nie wykorzystali.


 • 13:25 — Przerwa lunchowa

  Przerwa lunchowa

 • 14:25 — 1) Płatności: Jak uprościć życie podróżujących pracowników i jednocześnie kontrolować płatności za podróże?Działy finansowe firm odpowiedzialne są przede wszystkim za zarządzanie przepływem gotówki i zabezpieczenie przed nadużyciami. Z kolei zadbanie o to, by procesy związane z organizacją podróży były prowadzone zgodnie z polityką firmy oraz przekonanie pracowników, aby korzystali z wyznaczonych kanałów rezerwacji/zakupu to przeważnie zadanie działu zakupów. Natomiast zarządzanie raportami kosztowymi z podróży to zadanie podróżujących pracowników i działu kontrolingu.Jak rozwiązanie central payment może uprościć życie wszystkich osób zaangażowanych w ten proces?Ta sesja ma za zadanie przedstawić nowe rozwiązanie do zarządzania płatnościami, które właśnie wchodzi na rynek.2) Zarządzanie wydatkami na konferencje i wyjazdy grupoweDobra lokalizacja, to jeden z głównych aspektów decydujących o powodzeniu konferencji czy eventu. Dlatego osoby odpowiedzialne za organizacje wydarzeń często są niechętne strategii zakupowej usług konferencyjnych, ponieważ z ich punktu widzenia ogranicza im możliwość wyboru. Jednak standaryzacja procesów planowania spotkań i konferencji wcale nie oznacza ograniczenia możliwości wyboru miejsca. A to dzięki technologii, która pozwala na szybszy dostęp do szerszej oferty, przy zachowaniu przejrzystości kosztów dla firmy.3) Jak przygotować Business Case?Osiągnięcie poparcia ze strony zarządu to jedyna szansa na wprowadzanie nowej strategii. Jak sprzedać swój pomysł i zbudować odpowiedni business case? Oba te elementy są kluczowe, jeżeli chcemy zdobyć zaufanie i zaangażowanie ze strony osób decyzyjnych. Stworzenie dobrego case study pomoże Państwu przenieść rozmowę z najważniejszymi osobami w firmie na inny poziom i skutecznie sprzedać nową strategię zakupową.  

  1) Płatności: Jak uprościć życie podróżujących pracowników i jednocześnie kontrolować płatności za podróże?
  Działy finansowe firm odpowiedzialne są przede wszystkim za zarządzanie przepływem gotówki i zabezpieczenie przed nadużyciami. Z kolei zadbanie o to, by procesy związane z organizacją podróży były prowadzone zgodnie z polityką firmy oraz przekonanie pracowników, aby korzystali z wyznaczonych kanałów rezerwacji/zakupu to przeważnie zadanie działu zakupów. Natomiast zarządzanie raportami kosztowymi z podróży to zadanie podróżujących pracowników i działu kontrolingu.
  Jak rozwiązanie central payment może uprościć życie wszystkich osób zaangażowanych w ten proces?
  Ta sesja ma za zadanie przedstawić nowe rozwiązanie do zarządzania płatnościami, które właśnie wchodzi na rynek.

  2) Zarządzanie wydatkami na konferencje i wyjazdy grupowe
  Dobra lokalizacja, to jeden z głównych aspektów decydujących o powodzeniu konferencji czy eventu. Dlatego osoby odpowiedzialne za organizacje wydarzeń często są niechętne strategii zakupowej usług konferencyjnych, ponieważ z ich punktu widzenia ogranicza im możliwość wyboru. Jednak standaryzacja procesów planowania spotkań i konferencji wcale nie oznacza ograniczenia możliwości wyboru miejsca. A to dzięki technologii, która pozwala na szybszy dostęp do szerszej oferty, przy zachowaniu przejrzystości kosztów dla firmy.

  3) Jak przygotować Business Case?
  Osiągnięcie poparcia ze strony zarządu to jedyna szansa na wprowadzanie nowej strategii. Jak sprzedać swój pomysł i zbudować odpowiedni business case? Oba te elementy są kluczowe, jeżeli chcemy zdobyć zaufanie i zaangażowanie ze strony osób decyzyjnych. Stworzenie dobrego case study pomoże Państwu przenieść rozmowę z najważniejszymi osobami w firmie na inny poziom i skutecznie sprzedać nową strategię zakupową.  


 • 15:10 — Przerwa kawowa

  Przerwa kawowa

 • 15:30 — Czy technologia jest nowym sposobem na uproszczenie życia podróżujących?Poznaj mnie, zobacz sytuacje z miejsca, w którym jestem, powiedz mi tylko to, co chcę usłyszeć. Podróż nigdy nie jest dla firmy jedynym celem i nigdy nie będzie, dlatego osoby podróżujące chcą dotrzeć do wyznaczonych miejsc jak najszybciej i najłatwiej, aby sfinalizować negocjacje, podpisać umowę czy przeprowadzić rozmowę. Co sprawia, że podróże stają się proste? Jeżeli nie musimy za wiele robić ani myśleć od rezerwacji aż po płatność. Ta sesja pomoże nam lepiej zrozumieć, jak firmy i osoby podróżujące w jej imieniu mogą czerpać korzyści ze sztucznej inteligencji, systemów samouczących się czy robotyzacji. Nowe rozwiązania technologiczne wychodzą naprzeciw potrzebom osób podróżujących z jednej strony i pozwalają zachować kontrolę nad procesami z tym związanymi z drugiej.

  Czy technologia jest nowym sposobem na uproszczenie życia podróżujących?

  Poznaj mnie, zobacz sytuacje z miejsca, w którym jestem, powiedz mi tylko to, co chcę usłyszeć. Podróż nigdy nie jest dla firmy jedynym celem i nigdy nie będzie, dlatego osoby podróżujące chcą dotrzeć do wyznaczonych miejsc jak najszybciej i najłatwiej, aby sfinalizować negocjacje, podpisać umowę czy przeprowadzić rozmowę. Co sprawia, że podróże stają się proste? Jeżeli nie musimy za wiele robić ani myśleć od rezerwacji aż po płatność. Ta sesja pomoże nam lepiej zrozumieć, jak firmy i osoby podróżujące w jej imieniu mogą czerpać korzyści ze sztucznej inteligencji, systemów samouczących się czy robotyzacji. Nowe rozwiązania technologiczne wychodzą naprzeciw potrzebom osób podróżujących z jednej strony i pozwalają zachować kontrolę nad procesami z tym związanymi z drugiej.


 • 16:30 — Jak angażować innych w swoje projekty – nowe metody zapalania interesariuszy i wygrywania w biznesieAby wdrożyć w firmie przedsięwzięcie, którego się podjęliśmy, musimy często przede wszystkim przekonać do naszego pomysłu tzw. wewnętrznych interesariuszy, kolegów i koleżanki z innych działów, osoby decyzyjne, które mogą mieć wpływ na to, czy nasz projekt uda się wprowadzić do firmy, czy nie. W związku z tym, że branża business travel w Polsce i na Świecie dynamicznie się zmienia, praca travel managera również staje się trudniejsza. Coraz więcej osób jest zaangażowanych w procesy związane z podróżami w firmach. Często takie umiejętności czy zdolności, jak inteligencja emocjonalna czy umiejętność sprzedania swojego pomysłu stają się kluczowe. Bez względu na to, czy mierzymy się z wewnętrznymi czy zewnętrznymi interesariuszami, musimy być w stanie „sprzedać” swoją strategię i zaangażować pewną grupę osób w jej wdrożenie.

  Jak angażować innych w swoje projekty – nowe metody zapalania interesariuszy i wygrywania w biznesie

  Aby wdrożyć w firmie przedsięwzięcie, którego się podjęliśmy, musimy często przede wszystkim przekonać do naszego pomysłu tzw. wewnętrznych interesariuszy, kolegów i koleżanki z innych działów, osoby decyzyjne, które mogą mieć wpływ na to, czy nasz projekt uda się wprowadzić do firmy, czy nie. W związku z tym, że branża business travel w Polsce i na Świecie dynamicznie się zmienia, praca travel managera również staje się trudniejsza. Coraz więcej osób jest zaangażowanych w procesy związane z podróżami w firmach. Często takie umiejętności czy zdolności, jak inteligencja emocjonalna czy umiejętność sprzedania swojego pomysłu stają się kluczowe. Bez względu na to, czy mierzymy się z wewnętrznymi czy zewnętrznymi interesariuszami, musimy być w stanie „sprzedać” swoją strategię i zaangażować pewną grupę osób w jej wdrożenie.


— Zastrzegamy, że pewne elementy agendy mogą jeszcze ulec zmianie. —

Konferencja branży Corporate Travel

Dołącz do nas w Warszawie 24 maja
Zarejestruj się już teraz
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. OK