Dołącz do nas w Warszawie 24 maja
Zarejestruj się już teraz

Partnerzy

Partnerzy strategiczni

PSML (Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki / Polish Supply Management Leaders) jest organizacją non profit reprezentującą interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów, działającą na rzecz misji budowania w Polsce centrum kompetencji w obszarze łańcucha dostaw na skalę Europy. Koncentrujemy się na rozwoju kwalifikacji zwiększających efektywność współpracy partnerów w łańcuchu wartości. Promujemy zasady współpracy opartej na wartości generowanej dla klienta, zmniejszamy bariery we współpracy sprzedający – kupujący, zlecający – realizujący usługi w łańcuchu dostaw.

We współpracy z firmami, organizacjami oraz członkami Stowarzyszenia realizujemy programy spełniające naszą misję i równocześnie przynoszące wartość naszym partnerom.

Tworzymy forum wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, promujemy najlepsze praktyki biznesowe. Działania inicjowane przez Stowarzyszenie i realizowane przy współpracy z partnerami i członkami przyczyniają się do wzmacniania pozycji zawodowej menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów i zwiększania świadomości firm międzynarodowych o poziomie kwalifikacji kadry w Polsce.

ACTE GLOBAL - Association of Corporate Travel Executives to organizacja non-profit zajmująca się edukacją i prowadząca badania, obsługując branżę business travel w 70 krajach. Od 1988 roku, ACTE stworzyło wyjątkowy program dla travel managerów i innowacyjną politykę, które wpływają na poprawę warunków dla osób podróżujących służbowych oraz na wzrost przychodu w obrębie podróży biznesowych. Obecnie ACTE jest liderem w branży podróży służbowych jako organizator konferencji i spotkań branżowych na całym świecie, prowadzonych przez lokalne biura w Azji, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie, z reprezentacją w Ameryce Łacińskiej, Ameryce Południowej i Afryce.

Partnerzy

POLITYKA Sp. z o.o. SKA jest wydawcą tygodnika POLITYKA (wydawanego od 1957 roku największego tygodnika opinii w Polsce i lidera pod względem ilości sprzedawanych egzemplarzy w swoim segmencie), dwutygodnika FORUM, ich wydań cyfrowych (POLITYKA Cyfrowa) i serwisów internetowych, a także wydań specjalnych: „Niezbędnika Inteligenta”, „Pomocnika Historycznego”, Poradnika Psychologicznego „Ja my oni” i „Omnibusa wakacyjnego”. POLITYKA wydaje także własne kolekcje książkowe i multimedialne oraz książki autorów „Polityki”. W 2013 roku spółka uruchomiła centrum analityczne Polityka Insight, płatny serwis analiz politycznych i gospodarczych, a w 2017 r. wystartowały Fiszki Polityki, aplikacja służąca do prezentacji treści dziennikarskich w przyjaznej formie na smartfonach, skierowana do młodszych czytelników, przygotowana we współpracy z firmą Google.

Konferencja branży Corporate Travel

Dołącz do nas w Warszawie 24 maja
Zarejestruj się już teraz
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. OK