Partnerzy

Partnerzy strategiczni

Od 30 lat firma Amadeus dostarcza technologię napędzającą branżę turystyczną – od wyszukiwania oferty, przez wycenę, zakup, zarządzanie rezerwacjami i odprawę. Nasze rozwiązania ułatwiają podróżowanie i wzbogacają doświadczenia setek milionów osób przemieszczających się po całym świecie każdego roku.

Łączymy kluczowych graczy branży turystycznej: biura podróży, korporacje, linie i porty lotnicze, hotele w jeden spójny ekosystem. Dostarczamy im rozwiązania IT, dzięki którym świadczą podróżnym usługi najwyższej jakości.  

Amadeus znajduje się w samym centrum światowej branży turystycznej. Razem z naszymi klientami i partnerami biznesowymi tworzymy innowacyjne rozwiązania, wspólnie kształtując przyszłość świata podróży.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będą Państwo mogli dowiedzieć się więcej na temat najnowszego rozwiązania Amadeus do zarządzania podróżami służbowymi - Amadeus cytric Travel & Expense.

PSML (Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki / Polish Supply Management Leaders) jest organizacją non profit reprezentującą interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów, działającą na rzecz misji budowania w Polsce centrum kompetencji w obszarze łańcucha dostaw na skalę Europy. Koncentrujemy się na rozwoju kwalifikacji zwiększających efektywność współpracy partnerów w łańcuchu wartości. Promujemy zasady współpracy opartej na wartości generowanej dla klienta, zmniejszamy bariery we współpracy sprzedający – kupujący, zlecający – realizujący usługi w łańcuchu dostaw.

We współpracy z firmami, organizacjami oraz członkami Stowarzyszenia realizujemy programy spełniające naszą misję i równocześnie przynoszące wartość naszym partnerom.

Tworzymy forum wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, promujemy najlepsze praktyki biznesowe. Działania inicjowane przez Stowarzyszenie i realizowane przy współpracy z partnerami i członkami przyczyniają się do wzmacniania pozycji zawodowej menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów i zwiększania świadomości firm międzynarodowych o poziomie kwalifikacji kadry w Polsce.

ACTE GLOBAL - Association of Corporate Travel Executives to organizacja non-profit zajmująca się edukacją i prowadząca badania, obsługując branżę business travel w 70 krajach. Od 1988 roku, ACTE stworzyło wyjątkowy program dla travel managerów i innowacyjną politykę, które wpływają na poprawę warunków dla osób podróżujących służbowych oraz na wzrost przychodu w obrębie podróży biznesowych. Obecnie ACTE jest liderem w branży podróży służbowych jako organizator konferencji i spotkań branżowych na całym świecie, prowadzonych przez lokalne biura w Azji, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie, z reprezentacją w Ameryce Łacińskiej, Ameryce Południowej i Afryce.

Partnerzy

POLITYKA Sp. z o.o. SKA jest wydawcą tygodnika POLITYKA (wydawanego od 1957 roku największego tygodnika opinii w Polsce i lidera pod względem ilości sprzedawanych egzemplarzy w swoim segmencie), dwutygodnika FORUM, ich wydań cyfrowych (POLITYKA Cyfrowa) i serwisów internetowych, a także wydań specjalnych: „Niezbędnika Inteligenta”, „Pomocnika Historycznego”, Poradnika Psychologicznego „Ja my oni” i „Omnibusa wakacyjnego”. POLITYKA wydaje także własne kolekcje książkowe i multimedialne oraz książki autorów „Polityki”. W 2013 roku spółka uruchomiła centrum analityczne Polityka Insight, płatny serwis analiz politycznych i gospodarczych, a w 2017 r. wystartowały Fiszki Polityki, aplikacja służąca do prezentacji treści dziennikarskich w przyjaznej formie na smartfonach, skierowana do młodszych czytelników, przygotowana we współpracy z firmą Google.

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 269 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 215 samolotów o wartości ponad 108 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 84 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Konferencja branży Corporate Travel